Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

zbozi@azfoto.cz

Kenko Extension Tube DG Sony E (NEX)

Kenko sada mezikroužků 10mm/16 mm DG pro Micro 4/3 – tento mezikroužek je určený k použití s digitálními fotoaparáty Sony NEX (bajonet E). Mezikroužek přenáší veškeré údaje týkající se expozice, což usnadňuje fotografování.

Cena (vč. DPH)
3 450 Kč

Dostupnost Více než týden
Cena bez DPH: 2 851 Kč
/products/Na splátky od: 356 Kč

Další informace

Sada 10/16mm automatických mezikroužků pro Sony E bajonet. Mezikroužky snižují minimální zaostřovací vzdálenost objektivu, čímž umožňují pořizování makrofotografií standartním objektivem za zlomek nákladů při zachování optické kvality objektivu. Mezikroužky neobsahují optiku, zvětšují vzdálenost mezi objektivem a snímačem fotoaparátu. Plně automatické mezikroužky DG přenášejí veškeré expoziční údaje, tudíž není potřeba provádět korekce. Mezikroužky lze použít jednotlivě i dohromady.

Pro udržení vysoké úrovně našich diskusí je vkládání nových komentářů a reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

přihlášení | registrace

Prozatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Žádné produkty neodpovídají zadaným kritériím

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Podobné produkty

Hama M42 adaptér Canon

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Adapér pro připevnění objektivu se závitem M42 na bajonet těla SLR pro Canon EOS

Akce
Pentax Mount adapter K

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Adaptér pro Pentax K-bajonet a M42 (pro nasazení objektivu s M42 na tělo s bajonet Pentax K)

Lensbaby Makro konvertory (8+16 mm)

1 390 Kč
s DPH

Více než týden

Porovnat

Lensbaby makro konvertory (8+16 mm) – sada obsahuje 8 mm a 16 mm konvertor. Oba mohou být použity společně, pak je to 24 mm konvertor. Stávající Lensbaby Macro Kit (close-up +4 a +10) je možné používat v kombinaci s makrokonvertory a optikou Double Glass, Single Glass, Plastic a Soft Focus Optics.