Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

obchod@dvf.cz

Hahnel MK200

Hahnel MK200 - Mikrofon pro videokamery, zrcadlovky, a audiorekordéry. S Dual Shock úchytem.

Cena (vč. DPH)
2 990 Kč

Dostupnost Do týdne
Cena bez DPH: 2 471 Kč

Další informace

Druhá generace mikrofonů s hi-fi zvukem. Ke kameře, digitální zrcadlovce nebo jinému rekordéru se mikrofon připojuje pomocí 3,5 mm jack konektoru, ale volitelně je možné použít také redukci na XLR nebo 2,5 mm jack. Indikátor signálu na zadní straně ukáže, kdy je zvuk příliš silný a je vhodné jej nastavit výběrem nižší dB úrovně pomocí -10dB /0 dB / +10dB přepínače. MK200 je opatřen "dual shock" připevněním, které absorbuje nežádoucí mechanické vibrace a manipulační hluk. Pro pořizování venkovních záznamů je součástí balení Hahnel DC 100 větrná ochrana.

Pro udržení vysoké úrovně našich diskusí je vkládání nových komentářů a reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

přihlášení | registrace

Prozatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Tento produkt nemá žádné parametry.

Žádné produkty neodpovídají zadaným kritériím

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Podobné produkty

Rode VideoMIC GO

1 590 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Rode VideoMic GO je lehký, kompaktní, směrový mikrofon s odpružením určený pro DSLR.

Aputure V-Mic D1

1 690 Kč
s DPH

Více než týden

Aputure V-Mic je směrový kondenzátorový puškový mikrofon se superkardoidní směrovou charakteristikou, akustickým principem typu line gradient a kvalitní izolací. Dokáže účinně filtrovat nežádoucí šum pozadí, otřesy a nízké frekvence, aby sejmutý zvuk byl co nejvěrnější. Je vybaven indikátorem stavu baterie a univerzálním úchytem na sáňky, lze jej tedy použít s většinou zrcadlovek a videokamer.

Rode VideoMIC Rycote

2 290 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Rode VideoMic je lehký, silně směrový, kondenzátorový mikrofon s odpruženým Rycote profesionální úrovně určený pro kamery a zrcadlovky.