Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

obchod@dvf.cz

Canon EOS 800D + EF-S 18-200 mm f / 3.5-5.6 IS

Canon EOS 800D + EF-S 18-200 mm f / 3.5-5.6 IS je vybavena 24,4Mpx snímačem a výkonným procesorem DIGIC 7, díky kterému je možné pořídit až 6 sn./s. v plném rozlišení! Oproti 750D má zcela nový AF s 45 křížovými body a technologií Dual Pixel AF! EOS 800D je také vybaven BlueTooth modulem, Wi-Fi, a technologii NFC pro snadné spárování s chytrým zařízením. Dotykový displej s rozlišení 1.04 miliony obrazových bodů! Pro video nadšence mimo Dual Pixel AF nabízí možnost natáčení HDR a Time-Lapse videa.

Cena (vč. DPH)
29 220 Kč

Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH: 24 149 Kč
Na splátky od: 3 019 Kč

Další informace

Společnost Canon rozšířila systém EOS o novou digitální zrcadlovku EOS 800D + EF-S 18-200 mm f / 3.5-5.6 IS. Nejnovější fotoaparát v sobě spojuje špičkové technologie pro zpracování obrazu včetně CMOS snímače typu APS-C s rozlišením 24,2 megapixelů a obrazového procesoru DIGIC 7. Model EOS 800D pak představuje skvělý způsob, jak vstoupit do světa digitálních zrcadlovek. Kvalita, detaily i rychlost Díky nejnovějšímu obrazovému procesoru DIGIC 7 a stejné technologii snímače jako u ikonické digitální zrcadlovky EOS 80D vytváří nový fotoaparát snímky v působivé kvalitě i s podrobnými detaily a má i dostatečný výkon pro naprosto čisté výstupy. 800D se může pochlubit i nejrychlejším automatickým zaostřováním v režimu živého náhledu na světě – stačí ohromující tři setiny sekundy na to, aby výsledné snímky byly perfektně ostré. Všechny tyto vlastnosti spolu s rychlostí fotografování až 6 snímků za sekundu zjednodušují například pořizování záběrů objektů v pohybu. Nové digitální zrcadlovky si skvěle poradí i s fotografováním při špatných světelných podmínkách, například během východu nebo západu slunce. Díky maximální hodnotě citlivosti ISO 25 600, kterou lze rozšířit až na 51 200, zachytí uživatelé bez problémů opravdu každou scénu. V případě záběrů, u nichž záleží na každém detailu, je užitečné i rychlé automatické zaostřování s 45 křížovými body. Tento systém dovoluje přesné sledování pohybujících se objektů, což ve výsledku přináší perfektně ostré záběry. Součástí obou nových modelů je také měřící snímač RGB+IR s rozlišením 7 560 pixelů, který zohledňuje i jemné nuance v záběru – jako je například tón pleti – a zajistí přesnou expozici. Hollywoodské ochutnávky Díky podpoře rozlišení Full HD při snímkovací frekvenci 60p a režimu HDR Movie Shooting umožňuje 800D jak natáčení filmů v opravdu výjimečných detailech a s plynulým pohybem, tak i pořizování statických snímků rychle se pohybujících objektů. Nechybí ani technologie automatického zaostřování s duálními pixely senzoru CMOS, která si skvěle poradí se sledováním objektů v pohybu a nabízí plynulé zaostřování pro profesionální kvalitu výstupů. Na safari, při sportu i v prosluněných scénách. K dispozici je také pětiosý digitální stabilizátor obrazu, jenž eliminuje vliv pohybu fotoaparátem při natáčení filmů z ruky. Méně zkušení uživatelé určitě ocení průvodce ovládáním EOS 800D, který přímo na fotoaparátu vysvětlí vliv jednotlivých nastavení na pořizování snímků, poradí s přenosem výsledných záběrů a pomůže se zdokonalováním fotografických dovedností. Vyfotit, připojit a sdílet Díky Wi-Fi konektivitě a funkci NFC mohou uživatelé své fotografie i filmy velmi snadno nahrát na chytrá zařízení nebo do Canon Connect Station a následně je upravit nebo sdílet s celým světem. Nechybí ani podpora trvalého propojení pomocí technologie Bluetooth, tedy i možnost prohlížení snímků bez vyndání fotoaparátu z brašny, nebo vzdálené ovládání z chytrého zařízení či pomocí nového dálkového ovladače BR-E1.

Pro udržení vysoké úrovně našich diskusí je vkládání nových komentářů a reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

přihlášení | registrace

Prozatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Snímač CMOS o velikosti 22,3 × 14,9 mm
Obrazový procesor DIGIC 7
Rozlišení 24.3 mil. bodů
Maximální rozlišení JPEG 3:2: (L) 6 000 × 4 000
Objektiv EF/EF-S
Stabilizátor obrazu V objektivech
Ostření 45 křížových AF bodů (uprostřed f/2,8)
Expozice Automatický inteligentní scénický režim (fotografie a film), Vypnutý blesk, Kreativní automatický režim, Portrét, Krajina, Detail, Sport, SCN (Děti, Jídlo, Světlo svíčky, Noční portrét, Noční scéna z ruky, Ovládání HDR podsvětlení), Programová automatická expozice, Priorita závěrky AE, Priorita clony AE, Ruční (fotografie a film)
Měření expozice Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice '±5 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV (je možné kombinovat s funkcí AEB)
LCD displej Dotykový displej Clear View II TFT s variabilním úhlem natočení, úhlopříčkou 7,7 cm (3,0") a poměrem stran 3:2, přibl. 1 040 000 bodů
Optický hledáček Ano, Zrcadlový (pentamirror)
Paměťová karta Paměťová karta SD, SDHC nebo SDXC (UHS-I)
Nastavení citlivosti AUTO (100 až 25600), 100 až 25600 v krocích po 1 EV Rozsah citlivosti ISO lze rozšířit do H: 21200, Při snímání filmů: Auto (100 až 25600), 100 až 25600 (v krocích po 1 EV), Možnost rozšíření rozsahu citlivosti ISO do H: 51200
Vyvážení bílé AWB (Automatické vyvážení bílé), Denní světlo, Stín, Zataženo, Žárovkové osvětlení, Bílé zářivkové osvětlení, Blesk, Uživatelské. Kompenzace vyvážení bílé: 1. Modrá/jantarová ±9, 2. Purpurová/zelená ±9
Formát souborů JPEG, MOV, MPEG-4, RAW
Závěrka 30–1/4000 s (kroky po 1/2 EV nebo 1/3 EV), Dlouhé expozice (Bulb) (Celkový rozsah rychlosti závěrky. Dostupný rozsah se liší v závislosti na režimu snímání)
Video sekvence Full HD 1 920 × 1 080, 60 sn./s
Scénické režimy Ano
Režimy blesku Automatický, Manuální blesk, Integrovaný vysílač Speedlite
Výstup Hi-Speed USB, Video výstup (PAL/NTSC) (integrovaný s konektorem USB), mini konektor HDMI (kompatibilní s HDMI-CEC), konektor pro externí mikrofon (stereo mini-jack 3,5 mm)
Antiprachový filtr Integrovaný čisticí systém EOS
Externí blesk E-TTL II s blesky řady Speedlite EX, podpora bezdrátového připojení více blesků.
Sekvenční snímání přibl. 6 sn./s
Vestavěný mikrofon Ano
Voděodolnost Ne
Živý náhled Ano
HDMI rozhraní Ano
Napájení 1× dobíjecí lithium-iontová baterie LP-E17
Dodávané příslušenství Nabíječka, baterie, popruh, USB kabel
Hmotnost Přibližně 532 g (podle zkušebních standardů asociace CIPA, včetně baterie a paměťové karty)
Rozměry Přibližně 131 × 99.9 × 76.2 mm
Barevné provedení Černá

Žádné produkty neodpovídají zadaným kritériím

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Podobné produkty

Nikon D7200 tělo

27 890 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Nikon D7200 - digitální zrcadlovka formátu DX, rozlišení 24.2 mil. bodů, CMOS snímač, funkce D-Movie s více formáty obrazu zaznamenává Full HD (1080p), vestavěné připojení Wi-Fi a NFC.

Doprava zdarma
Pentax KP Body Stříbrná

28 090 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Pentax KP - nová výkonná zrcadlovka střední třídy navržená pro zhoršené povětrnostní podmínky.

Pentax KP Body Black

28 090 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Pentax KP - nová výkonná zrcadlovka střední třídy navržená pro zhoršené povětrnostní podmínky.