Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

zbozi@azfoto.cz

Velbon EX-430

Velbon EX-430 - Stativy EX-4xx jsou určeny pro práci s CSC fotoaparáty (Olympus PEN, Sony NEX, Nikon V1 apod.), utrazoom digitálními fotoaparáty a klasickými kompaktními fotoaparáty.

Cena (vč. DPH)
1 390 Kč

Dostupnost Do týdne
Cena bez DPH: 1 149 Kč

Další informace

Nová generace kvalitních a cenově dostupných stativů. Produktová řada EX je přímým nástupcem legendární řady CX. Stativy EX charakterizuje zcela nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, nové s lehčí materiály, inovované, konstrukčně bezpečnější svorky a zcela nová jednopáková hlava s rychloupínacím mechanismem a možností samostatné aretace ve všech třech osách (pomocí jedné páky a dvou šroubů). Stativy EX se vyznačují vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů, praktickým a rychlým ovládáním výšky a polohování a aretace hlavy odděleně ve třech osách. Stativy řady EX jsou vyrobeny z odlehčeného hliníku v kombinaci s plastovými komponenty. Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Brašna je součástí balení.

Pro udržení vysoké úrovně našich diskusí je vkládání nových komentářů a reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

přihlášení | registrace

Prozatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Maximální výška 151 cm
Minimální výška 52.7 cm
Počet sekcí 3
Rychloupínací destička QB-46
Výška složeného stativu 55.5 cm
Hmotnost 1.0 kg

Žádné produkty neodpovídají zadaným kritériím

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Podobné produkty

Vanguard Espod CX 203AP

1 490 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Vanguard Espod CX 203AP se vyznačuje na tak kompaktní stojan působivou maximální zatížitelností 2 kg. Jeho jedinečná kulová hlavice s pistolovou rukojetí nejen že vypadá senzačně, ale polohování je díky ergonomické rukojeti plynulé a snadné. Špičkový panorámovací systém zajišťuje přesný pohyb během panorámování.

Vanguard Espod CX 203AGH

1 490 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Vanguard Espod CX 203 AGH se vyznačuje na tak kompaktní stojan působivou maximální zatížitelností 3,5kg. Jeho jedinečná kulová hlavice s pistolovou rukojetí nejen že vypadá senzačně, ale polohování je díky ergonomické rukojeti plynulé a snadné. Špičkový panorámovací systém zajišťuje přesný pohyb během panorámování.

Vanguard Espod CX 204AP

1 690 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Vanguard Espod CX 204AP se vyznačuje na tak kompaktní stojan působivou maximální zatížitelností 3 kg. Jeho jedinečná kulová hlavice s pistolovou rukojetí nejen že vypadá senzačně, ale polohování je díky ergonomické rukojeti plynulé a snadné. Špičkový panorámovací systém zajišťuje přesný pohyb během panorámování.