Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

obchod@dvf.cz

Vanguard ALTA Pro 264AB 100

Vanguard ALTA Pro 264AB 100 - Vanguard Alta Pro 264AT je přesně ten typ stativu, který si oblíbíte pro jeho technické vychytávky. Nejnovější inovace tripodů MACC systém přináší novou dimenzi stability. Díky němu si můžete rozšířit své možnosti, jelikož můžete snadno a rychle nastavit váš fotoaparát, tak jak potřebujete. Nohy lze roztáhnout ve třech rozdílných úhlech - 25, 50 a 80 stupňů. Střední sloupek je zároveň opatřen oranžovým anti-šokovým kroužkem, jenž tlumí náraz hlavy stativu do těla při uvolnění středního sloupku. Maximální nosnost stativu 7 kg.

Cena (vč. DPH)
4 990 Kč

Dostupnost 2-3 dny
Cena bez DPH: 4 124 Kč
Na splátky od: 515 Kč

Další informace

MACC (Multi-Angle Central Column) Nejnovější inovace tripodů MACC systém přináší novou dimenzi stability. Pozice vašeho fotoaparátu je možné umístit do vodorovné i svislé polohy pomocí výklopného středového sloupce v úhlu 0-180° při stálém zachování stability. Díky němu si můžete rozšířit své možnosti, jelikož můžete snadno a rychle nastavit váš fotoaparát tak jak potřebujete. ISSL (the instant swivel stop-n-lock) - Při nalezení té správné pozice pro váš fotoaparát, lze bezpečně a rychle zamknout nastavený úhel neuvěřitelnou rychlostí, a proto je vždy připraven pro dokonalý záběr. Kulová hlava Vanguard SBH-100, vyrobená z pevné hořčíkové slitiny si zachovává stejnost pevnost, a přitom je ještě lehčí než hliníkové. Hladké zamykací voliče umožňují snadné přesunutí kulové hlavy rychle a bezpečně do ideální pozice, a to i s nejtěžšími objektivy a fotoaparáty. Obsahuje dvě vodováhy, 360° horizontální stupnici, volič s jemným chodem a bezpečnostní zámek pro zajištění stability.

Pro udržení vysoké úrovně našich diskusí je vkládání nových komentářů a reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

přihlášení | registrace

Prozatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Hlava kulová hlava SBH-100
Maximální výška 165cm
Nosnost max. 7 kg
Počet sekcí 4
Rychloupínací destička QS-39
Výška složeného stativu 63cm
Hmotnost 2 kg

Žádné produkty neodpovídají zadaným kritériím

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Podobné produkty

Velbon Sherpa 4430D

2 990 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

SHERPA 4430D se vyznačuje unikátní pevností, precizním zpracováním použitých materiálů, nízkou hmotností a dostatečně dimenzovaným maximálním zatížením. Stativ je vyrobený z lehké slitiny hliníku v kombinaci s komponenty z vysoce kvalitního kompozitního plastu (aretační svorky, paty nohou). Možnost nastavení rozdílné délky a sklonu nohou umožňuje dosažení optimální pracovní polohy. Stativ je určený pro práci s DSLR zrcadlovkami, CSC a ultrazoom kompakty.

Velbon Sherpa 4370D

2 990 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

SHERPA 4370D se vyznačuje unikátní pevností, precizním zpracováním použitých materiálů, nízkou hmotností a dostatečně dimenzovaným maximálním zatížením. Stativ je vyrobený z lehké slitiny hliníku v kombinaci s komponenty z vysoce kvalitního kompozitního plastu (aretační svorky, paty nohou). Možnost nastavení rozdílné délky a sklonu nohou umožňuje dosažení optimální pracovní polohy. Stativ je určený pro práci s DSLR zrcadlovkami, CSC a ultrazoom kompakty.

Velbon Sherpa 200

3 390 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

SHERPA 200 - nová generace legendárních stativů SHERPA se vyznačuje unikátní pevností, precizním zpracováním použitých materiálů, nízkou hmotností a dostatečně dimenzovaným maximálním zatížením a maximální pracovní výškou.