Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

obchod@dvf.cz

Stativy Aputure

Stativ Aputure je jedním ze základních přislušenství fotoaparátů a videokamer. Používá se především při delším času expozice (při ní je možné zachytit věrně světelnou atmosféru i při horších světelných podmínkách). Použitím stativu Aputure předejdete roztřeseným fotografiím a snímkům.
Foto stativy Video stativy Stativové hlavy - kulové
Stativové hlavy - 3D Stativové hlavy - video Monostativy a selfie tyče
Mini stativy Rychloupínací destičky Příslušenství
Řazení:
Aputure MagicRig V2

5 490 Kč
s DPH

Do týdne

Aputure MagicRig V2 - video konzola pro HDSLR V-Rig je vhodný pro většinu DSLR a kamer, s vědeckým a komfortním návrhem, ze stabilního a pevného materiálu, stabilní pro skvělé výsledky. Díky kompatibilitě se širokou nabídkou příslušenství pro video si vytvoříte sadu, s níž dosáhnete úspěchů.

VýprodejBestseller
Aputure V-Wheel

5 590 Kč
s DPH

2-3 dny

Aputure V-Wheel - ovladač ostření objektivu

Aputure MagicRig V3 - AP-013380

7 490 Kč
s DPH

Do týdne

Aputure MagicRig V3 - video konzola pro HDSLR - tento Rig se skládá z páru rukojetí, univerzální základní desky, pěti tyčí průměru 15mm a ramenní podpory sloužící k rozložení a stabilizaci hmotnosti sestavy. Poskytuje nejlepší všestrannost a pohodlí používání a umožňuje každému filmaři-fotografovi dosáhnout profesionálních výsledků.

VýprodejBestseller
Aputure MagicRig V2 Set

10 990 Kč
s DPH

Do týdne

Aputure MagicRig V2 SET - video konzola pro HDSLR, V-Rig je vhodný pro většinu DSLR a kamer, s vědeckým a komfortním návrhem, ze stabilního a pevného materiálu, stabilní pro skvělé výsledky. Díky kompatibilitě se širokou nabídkou příslušenství pro video si vytvoříte sadu, s níž dosáhnete úspěchů.

Výprodej