Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

obchod@dvf.cz

Příslušenství foto Triggertrap

Kvalitní příslušenství Triggertrap dostává digitální fotografii na vyšší úroveň. V této sekci naleznete veškeré příslušenství Triggertrap, které na své fotografické cestě budete potřebovat.
Akumulátory Nabíječky a zdroje Brašny a popruhy
Fotobatohy Předsádky Redukční kroužky a clony
Hledáčky a očnice Matnice Vodotěsná pouzdra
Bateriové gripy Čištění pro D-SLR Kabely
Dálkové ovládání k fotoaparátům Mikrofony Sady příslušenství
Fotografické vesty Krytky LCD a fotoaparátů Expozimetry a ostatní
Řazení:
Triggertrap MD-DC0 Nikon

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem DC0 pro Nikon. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.

Triggertrap MD-DC1 Nikon

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem DC1 pro Nikon. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.

Triggertrap MD-DC2 Nikon

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem DC2 pro Nikon. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.

Triggertrap MD-D3 Canon

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem N3 pro Canon. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.

Triggertrap MD-S1 Sony

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem S1 pro Sony. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.

Triggertrap MD-E3 Canon

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem E3 pro Canon. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.

Triggertrap MD-L1 Panasonic

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem L1 pro Panasonic/Leica. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.

Triggertrap MD-UC1 Olympus

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem UC1 pro Olympus. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.

Triggertrap MD-CB1 Olympus

1 190 Kč
s DPH

Do týdne

Triggertrap Smartphone spoušť s kabelem CB1 pro Olympus. Obrázek je pouze orientační a liší se konektorem dálkového ovládání fotoaparátu.