Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

zbozi@azfoto.cz

Příslušenství foto Kenko

Kvalitní příslušenství Kenko dostává digitální fotografii na vyšší úroveň. V této sekci naleznete veškeré příslušenství Kenko, které na své fotografické cestě budete potřebovat.
Akumulátory Nabíječky a zdroje Brašny a popruhy
Fotobatohy Předsádky Redukční kroužky a clony
Hledáčky a očnice Matnice Vodotěsná pouzdra
Bateriové gripy Čištění pro D-SLR Kabely
Dálkové ovládání k fotoaparátům Mikrofony Sady příslušenství
Fotografické vesty Krytky LCD a fotoaparátů Expozimetry a ostatní
Řazení:
Kenko KFM-1100 Auto Digital Metr

9 290 Kč
s DPH

Na cestě

Porovnat

Kenko KFM-1100 Auto Digi Meter je uživatelsky příjemný a ergonomicky navržený expozimetr pro čtení trvalého i zábleskového světla, které je dále možné rozdělit na světlo dopadající a odražené.

Kenko KFM-2200 Flash Metr

12 490 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Kenko KFM-2200 je uživatelsky srozumitelný expozimetr pro čtení trvalého i zábleskového světla. Ovládání expozimetru zajišťují přední a boční tlačítka rozmístěná na ergonomicky tvarovaném těle přístroje tak, aby bylo možné ovládat jej jednou rukou.

Kenko KCM-3100 Kolorimetr

24 490 Kč
s DPH

Více než týden

Porovnat

Kolorimetr Kenko KCM3100 s naprostou přesností vyhodnotí barevnou situaci dané scény a případně určí potřebný filtr pro dosažení vyrovnaných barevných výsledků. K využití hlavně v situacích, kdy je používán filmový materiál ať pro fotografické nebo filmové účely. Kolorimetr Kenko KCM3100 se rovněž používá v technických a vědeckých oborech vyžadujících pro svou práci přesné barevné hodnoty.