Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

obchod@dvf.cz

Odolné fotoaparáty Olympus

Odolné kompaktní fotoaparáty Olympus jsou téměř nezničitelní společníci na cesty. Jejich hlavní výhodou je odolnost proti pádu, prachu a vodě. Některé modely jsou vodotěsné až do 25m.
Řazení:
Olympus TG-5 černý

12 990 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Olympus TG-5 černý - Aby skvělý pohyb vypadal skvěle, je třeba zachytit každý detail v tom pravém okamžiku. Rychlý obrazový procesor TruePic VIII umožňuje nahrávat v úchvatném 4K rozlišení nebo vytvářet fantastické zpomalené záběry ve fullHD rozlišení se snímkovou frekvencí 120fps. Vychutnejte si dynamiku každého jednotlivého pohybu nebo pořiďte záběry úchvatných scenérií v úžasně vysokém rozlišení.

NovinkaDoprava zdarma
Olympus TG-5 červený

12 990 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Olympus TG-5 červený - Aby skvělý pohyb vypadal skvěle, je třeba zachytit každý detail v tom pravém okamžiku. Rychlý obrazový procesor TruePic VIII umožňuje nahrávat v úchvatném 4K rozlišení nebo vytvářet fantastické zpomalené záběry ve fullHD rozlišení se snímkovou frekvencí 120fps. Vychutnejte si dynamiku každého jednotlivého pohybu nebo pořiďte záběry úchvatných scenérií v úžasně vysokém rozlišení.

NovinkaDoprava zdarma
Olympus TG-5 Open Water Diver Kit Černý

17 990 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Olympus TG-5 černý + podvodní pouzdro PT-058 - Aby skvělý pohyb vypadal skvěle, je třeba zachytit každý detail v tom pravém okamžiku. Rychlý obrazový procesor TruePic VIII umožňuje nahrávat v úchvatném 4K rozlišení nebo vytvářet fantastické zpomalené záběry ve fullHD rozlišení se snímkovou frekvencí 120fps. Vychutnejte si dynamiku každého jednotlivého pohybu nebo pořiďte záběry úchvatných scenérií v úžasně vysokém rozlišení.