Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

zbozi@azfoto.cz

Nikon Z 6 + FTZ adapter kit

Nikon Z 6 + FTZ adapter kit je zlomový model značky, jelikož se jedná společně s Nikon Z7 o první dvě full-frame bez-zrcadlovky neboli CSC (Compact System Camera).

Cena (vč. DPH)
49 990 Kč

Dostupnost Skladem v Brně
Cena bez DPH: 41 314 Kč
/products/Na splátky od: 0 Kč

Další informace

Nikon Z 6 + FTZ adapter kit je vybaven BSI CMOS snímačem s rozlišením 24,5Mpx a EXPEED 6 procesorem, který zvládne 4K UHD video : N-Log & 10-Bit HDMI výstup a 12 snímků za vteřinu s v plném rozlišení a průběžným ostřením. Rozsah ISO 100-51200. Na snímači je pokročilé fázové ostření s 273 body pokrývající 90% plochy. Dále je vybaven pětiosou stabilizací obrazu Co určitě ocení každý tvůrce je hledáček s rozlišením 3,6 milionu obrazových bodů a dotykový výklopný displej s 2,1 miliony obrazovými body.

Pro udržení vysoké úrovně našich diskusí je vkládání nových komentářů a reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

přihlášení | registrace

Prozatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Tento produkt nemá žádné parametry.

Žádné produkty neodpovídají zadaným kritériím

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Podobné produkty

Fujifilm X-PRO2 tělo

47 990 Kč
s DPH

Více než týden

Porovnat

Fujifilm X-PRO2 - profesionální kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy, bajonet Fuji X, APS-C CMOS snímač, rozlišení 24 mil. bodů, EVF a optický hledáček, voděodolné a prachutěsné provedení.

Doprava zdarma
Fujifilm X-T2 Černá - tělo

52 028 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Fotoaparát nejvyšší třídy s 24MPix APS-C snímačem X Trans III, revolučním „Real-time“ hledáčkem s rozlišením 2,36 mil. bodů, robustní konstrukcí s hořčíkovým tělem odolným povětrnostním podmínkám a klasickými ovládacími prvky. Záznam 4K videa