Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

zbozi@azfoto.cz

Fujifilm Finepix X100F - Stříbrný

FUJIFILM X100F Sstříbrný je špičkový kompakt vybavený snímačem Fujifilm X-Trans CMOS III APS-C 24,3 MPx a pevným objektivem 35mm o světelnosti F2. Hybridní hledáček spojuje vlastnosti kvalitních optických hledáčků s digitální technologií.

Cena (vč. DPH)
34 990 Kč

Dostupnost Do týdne
Cena bez DPH: 28 917 Kč
/products/Na splátky od: 3 615 Kč

Další informace

FUJIFILM X100F Silver je špičkový kompakt vybavený snímačem Fujifilm X-Trans CMOS III APS-C 24,3 MPx a pevným objektivem 35mm o světelnosti F2. Hybridní hledáček spojuje vlastnosti kvalitních optických hledáčků s digitální technologií.

Fujifilm X-T20
Fujifilm X-T20

Začátek

V rámci nepřetržité snahy o dosažení dokonalosti ve fotografii dosáhla společnost Fujifilm fotoaparátem X100F úplně novou úroveň. Tato dokonalost znamená vyvinutí systému, který dá fotografům kontrolu a umožní jim snadno ořezávat a tvořit obrazy, které mají odpovídající styl a vypovídací schopnost. FUJIFILM X100F je dlouho očekávaný, nový člen rodiny X100 a zároveň mocný doplněk celé řady FUJIFILM X, který uživatelům nabízí všestranné, neomezené možnosti kreativního ztvárnění.
Fujifilm X-T20

Ovládání

Mezi novinkami použitými ve fotoaparátu FUJIFILM X100F je vestavěné kolečko ISO, které je součástí ovládacího kolečka expoziční doby, což je řešení známé ze starých fotoaparátů, dále zaostřovací páčka, která umožňuje okamžitou změnu zaostření bez oddálení oka od hledáčku, a nastavení C pro kompenzaci expozice v rozsahu ±5 kroků. Většina tlačítek a ovládacích koleček byla umístěna na pravé straně těla, aby bylo možné rychle změnit nastavení a současně udržet stabilní polohu fotoaparátu v ruce.
Fujifilm X-T20

Hledáček

Od nyní je možná změna zvětšení elektronického dálkoměru zobrazovaného v malém okně jako elektronický hledáček v pravém dolním rohu optického hledáčku, což umožňuje dosažení vyšší přesnosti při zaostřování. Kromě pomocných rámečků ořezu v zaostřovacím poli se používá funkce korekce paralaxy v reálném čase, což podporuje ořez a zaměřování v režimu ručního zaostřování.
Fujifilm X-T20

Simulace filmu

Funkce simulace filmu byla obohacena o režim ACROS, který využívá pokročilé možnosti obrazového procesoru X-Processor Pro. Nabízí plynulou gradaci, hlubokou čerň a krásné povrchové struktury, takže můžeme pořídit mnohem lepší monochromatické snímky než ve starším režimu Mono.
Fujifilm X-T20

Výkonnost

FUJIFILM X100F je vybaven snímačem X-Trans CMOS III APS-C 24,3 MPx bez antialiasingového filtru, který nabízí maximální výkon v dějinách řady X, a rychlým obrazovým procesorem X-Processor Pro, který zaručuje fantastickou reprodukci barev a gradaci tónů na fotografiích a videích se zachováním vysoké citlivosti ISO a nízké úrovně šumu. 

Pro udržení vysoké úrovně našich diskusí je vkládání nových komentářů a reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

přihlášení | registrace

Prozatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Typ fotoaparátu Kompaktní fotoaparát s pevným objektivem
Snímač 23,6mm x 15,8mm (APS-C) CMOS
Obrazový procesor EXR
Rozlišení 12.1 mil. bodů
Maximální rozlišení 40
Objektiv Fujinon s jednoduchou ohniskovou vzdáleností objektivu, f=23mm, equivalent to 35mm on a 35mm camera
Stabilizátor obrazu ne
Světelnost objektivu F2.0
Ostření Automatické (na více zón, na oblast)
Expozice Auto, Program AE, priorita času, priorita clony, manuální nastavení
Měření expozice TTL 256-zónové měření (multi, spot, průměr)
Korekce expozice ±2 EV (at 1/3 EV steps)
LCD displej 2.8" LCD displej, 460.000 bodů
Optický hledáček ano
Paměťová karta SDHC/SDXC + 20MB interní paměť
Nastavení citlivosti Auto / 200 - 12800 (51200)
Vyvážení bílé Automatické rozpoznání scény Pevné předvolby: slunečno, stín, zářivka (denní světlo), zářivka (teplé světlo), zářivka (studené světlo), žárovka, pod vodou, uživatelské, výběr barevného zabarvení
Formát souborů JPEG, RAW, MOV (MPEG-4 AVC / H.264)
Závěrka 30-1/4000 s + Bulb
Video sekvence 1,280 x 720 pixelů (24 snímků/s)
Scénické režimy ano
Režimy blesku Automatický Režimy blesku Při vypnutém potlačení jevu červených očí: automaticky, vždy, nikdy, synchronizace s dlouhým časem závěrky. Při zapnutém potlačení jevu červených očí: automaticky s potlačením červených očí, vždy a s potlačením červených očí, nikdy, synchronizace s dlouhým časem závěrky a potlačení červených očí.
Výstup USB 2.0, AV výstup
GPS Ne
HDMI rozhraní ano
Napájení BC-W126 (součástí dodávky)
Hmotnost Cca. 469g
Rozměry 126.5 (Š) x 74.4 (V) x 53.9 (H) mm (bez příslušenství a doplňků)
Hahnel UniPal Plus

790 Kč
s DPH

Skladem v Brně

Hahnel UniPal Plus - Univerzální nabíječka, kterou lze nabít prakticky všechny Lithium Iontové / Lithium Polymer 3.6V/3.7V, 7.2V/7.4V baterie a všechny tužkové AA / AAA ( Ni-MH/Ni-CD) baterie.

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Podobné produkty

Sony ILCE-7 II tělo

33 490 Kč
s DPH

2-3 dny

Porovnat

Sony Alpha A7 II – kompaktní Full Frame fotoaparát s výměnitelnými objektivy (bajonet E), vynikající kvalita obrazu, jednoduché a intuitivní ovládání, videosekvence v rozlišení Full HD, podpora Wi-Fi a NFC.

Novinka
Olympus E-M5 II + 14-150mm II Black

34 990 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Olympus E-M5 II - digitální bezzrcadlovka s formátem snímače 4/3 a s nejvýkonějším pětiosým stabilizátorem obrazu, brilantní kvalita obrazu, všechny pokročilé fotografické funkce, hledáček, kompaktní rozměry a retro design. V kitu s objektivem M.Zuiko Digital 14-150mm F4-5.6

Olympus E-M5 II + 14-150mm II Silver

34 990 Kč
s DPH

Do týdne

Porovnat

Olympus E-M5 II - digitální bezzrcadlovka s formátem snímače 4/3 a s nejvýkonějším pětiosým stabilizátorem obrazu, brilantní kvalita obrazu, všechny pokročilé fotografické funkce, hledáček, kompaktní rozměry a retro design. V kitu s objektivem M.Zuiko Digital 14-150mm F4-5.6