Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

zbozi@azfoto.cz

Fotokomora - vybavení

Klasická (analogová) fotografie je srdcovou záležitostí fotografů - umělců. Tato sekce je určena fotografům, kteří se cítí v temné komoře jako doma.
Fotopapíry Vývojky Ustalovače
Tónovače Přerušovač Smáčedlo
Filtry Vybavení
Řazení:
1 | 2 | 3 | 4...30
Ilford Ilfotec DDX

639 Kč
s DPH

Speciální vývojka pro zpracování filmů s plochým krystalem a vyšší citlivostí. Doporučuje se zejména pro zpracování DELTA 3200

Bestseller
Foma Univerzální vývojka 1l

49 Kč
s DPH

Dvoudílná prášková, normálně pracující fenidon-hydrochinonová vývojka.

Foma Kyselý ustalovač 1l (Fomafix P)

59 Kč
s DPH

Kyselý ustalovač - dvoudílný, práškový.

Foma FOMATOL H 1L pozitivní výojka

59 Kč
s DPH

Pozitivní prášková vývojka Fomatol H pro pro 1l pracovního roztoku

Foma FOMATOL LQN 250ml pozitivní vývojka

69 Kč
s DPH

je koncentrát pro přípravu pozitivní vývojky pro ruční i strojní zpracování černobílých papírů, dávající neutrální černý tón obrazu. Dodává se v balení 220 a 500 ml. Pro ruční zpracování se ředí vodou v poměru 1+7, pro strojní zpracování 1+4.

Foma FOMATOL P 2.5L pozitivní vývojka

69 Kč
s DPH

Dvoudílná prášková fenidon-hydrochinonová vývojka, určená k ručnímu zpracování černobílých fotopapírů. Dodává se v balení k přípravě 2,5litru pracovního roztoku.

Foma FOMADON P 1L W37 negativní vývojka

69 Kč
s DPH

Dvoudílná prášková jemnozrnná, normálně pracující metol-hydrochinonová vývojka - negativní, odpovídající vývojce Kodak D76 nebo Ilford ID11. Je určená k ručnímu zpracování všech druhů černobílých negativních filmů. Dodává se v balení k přípravě 1litru pracovního roztoku vývojky.

Foma FOMADON EXCEL 1L W27 negativní vývojka

79 Kč
s DPH

Dvoudílná prášková slabě alkalická vývojka - negativní, na bázi moderních vyvolávacích látek, určená k ručnímu zpracování všech druhů černobílých negativních filmů. Velmi dobře využívá citlivosti filmu a poskytuje negativy s jemným zrnem a vynikající ostrostí, zvýšenou rozlišovací schopností a výraznou kresbou ve světlech a stínech. Dodává se v balení k přípravě 1l pracovního roztoku vývojky.

Foma FOMATOL PW 1L pozitivní vývojka

79 Kč
s DPH

Speciální pozitivní hydrochininová vývojka s pomalou vyvolávací kinetikou a nižším využitím citlivosti. Je určena především pro zpracování fotografických papírů řady FOMATONE u nichž umožňuje dosáhnout výrazně teple hnědého tónu stříbrného obrazu. Doba volání při teplotě 20°C, 2 - 3 minuty. Naředění vývojky dále zesiluje teple hnědý tón obrazu. V 1 litru vývojky lze zpracovat 3 m2 papíru.

Foma FOTONAL 250ml smáčedlo

79 Kč
s DPH

Kapalný koncentrát smáčedla.

Foma Fomafix 500ml ustalovač

79 Kč
s DPH

Fomafix je koncentrát ustalovací lázně pro ruční zpracování.

Foma FOMACITRO 250ml

79 Kč
s DPH

Kapalný koncentrát k přípravě přerušovací lázně.

1 | 2 | 3 | 4...30