Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

obchod@dvf.cz

Fotobatohy

Řazení:
1 | 2 | 3 | 4...7
Lowepro StreamLine Sling

990 Kč
s DPH

Porovnat

Lowepro StreamLine Sling - Jednopopruhový batoh doplňuje sérii nových ramenních brašen StreamLine. Praktická konstrukce nabízí tři samostatné úložné prostory: fotokomoru s bočním otevíráním pro rychlý přístup k technice, komoru pro uložení 10“ tabletu a hlavní komoru pro uložení osobních věcí. StreamLine Sling je navržen pro ochranu a transport fotoaparátů kategorie CSC (Olympus PEN, Sony NEX, Samsung NX ...) a profesionálních kompaktních fotoaparátů.

VýprodejBestseller
Manfrotto MB MA-BP-TRV

2 890 Kč
s DPH

Manfrotto MB MA-BP-TRV - foto batoh Travel Backpack, řada Advanced

Bestseller
Lowepro Fastpack 150 AW II Black

2 990 Kč
s DPH

Porovnat

Lowepro Fastpack 150 II AW - 3 komorový fotobatoh, určený pro ochranu kompletní multimediální foto-video výbavy. Tříkomorové fotobatohy Fastpack AW II jsou přímým nástupcem oblíbených produktových řad Fastpack a Fastpack DV AW. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, praktickou a funkční konstrukcí (3 samostatné komory), maximálním úložným prostorem, rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou dvojitou komorou pro uložení notebooku a tabletu, odolnými vnějšími materiály a mnoha dalšími vylepšeními.

Bestseller
Manfrotto Off Road HIKER 30L - šedý

3 290 Kč
s DPH

Manfrotto Off Road HIKER 30L - sportovní a lehký fotobatoh, který je speciálně navržen pro pěší turistiku a fotografování s rychlým bočním přístupem k fotoaparátu.

Bestseller
Crumpler Muli Half Photo Backpack - black tarpaulin/khaki

4 690 Kč
s DPH

Porovnat

Crumpler Muli Half Photo Backpack - praktický dvoukomorový batoh v moderním designu, do kterého pohodlně umístíte své fotografické vybavení, notebook až do velikosti 15,6" + 10" tablet i věci denní potřeby. Batoh je vyroben z robustního materiálu tarpaulin a nepromokavého nylonu 1000d Chicken Tex Supreme.

Bestseller
Tamrac Anvil Slim 15

4 890 Kč
s DPH

Porovnat

Tamrac Anvil Slim 15 - profesionální celokomorový fotobatoh pro Vaši fotografickou výbavu.

Bestseller
Lowepro ProTactic 350 AW

4 900 Kč
s DPH

Porovnat

Lowepro ProTactic 350 AW - Fotobatoh zcela nové a originální konstrukce, která umožňuje přístup k fotografické technice z horní, zadní i obou bočních stran. Zcela nový, moderní a nadčasový design, mnoho nových funkčních vychytávek a vylepšení.

Bestseller
Vanguard Reno 34 hnědý

799 Kč
s DPH

Porovnat

Vanguard Reno 34 - jednoramenný kompaktní a lehký fotobatoh pro Vaši fotografickou techniku.

Canon Custom Gadget Bag 300EG

1 070 Kč
s DPH

Canon Custom Gadget Bag 300EG - fotobatoh pro DSLR Canon a příslušenství

Vanguard Reno 45 hnědý

1 190 Kč
s DPH

Porovnat

Vanguard Reno 45 - komfortní a lehký středně velký fotobatoh pro Vaši fotografickou techniku.

Manfrotto STILE SSC3-1SW AGILE

1 290 Kč
s DPH

Manfrotto STILE SSC3-1SW AGILE - "SLING BAG" batoh s jedním popruhem řady 1, bílá

Výprodej
Vanguard Sling Bag Sedona 34BL modrý

1 590 Kč
s DPH

Porovnat

Vanguard Sling Bag Sedona 34 - stylový fotobatoh typu sling - jednoramenní - pro Vaši foto výbavu. Batoh Sedona 34 (Modrý) ocení každý aktivní fotograf, který potřebuje mít okamžitý přístup ke svému vybavení. Všestranný batoh Sedona 34 lze přizpůsobit ke každodennímu používání s prostorem k osobním věcem v horním oddílu, nebo k uložení kompletního vybavení. Když vyndáte ochrannou vložku na fotoaparát, budete moci používat batoh Sedona pro každodenní nošení. Postranní přístup umožňuje vyjmout zařízení, aniž byste batoh museli odložit na zem. Nošení stativu, monopodu či turistických hůlek je díky trojcestnému spolehlivému upevnění bezproblémové. Prodyšné popruhy a hrudní spona zajišťují pohodlné nošení kompletního vybavení na všech vašich výpravách. Díky dalším funkcím, jako např. kapse na láhev s pitím, nabízející pohodlný přístup a integrované záchranné píšťalce je batoh Sedona perfektním společníkem na výlety do přírody.

1 | 2 | 3 | 4...7