Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

zbozi@azfoto.cz

Bezdrátové propojení

Řazení:
1 | 2
Hahnel Cable Pack Canon

390 Kč
s DPH

Set kabelů k propojení Captur Pro Modulu a časové spouště Giga T Pro II přímo s tělem zrcadlovky Canon. Kabel umožňí použití Captur Pro Modulu bez základního bezdrátového setu vysílače a přijímače Captur Remote Canon.

Hahnel Cable Pack Fuji

390 Kč
s DPH

Set kabelů k propojení Captur Pro Modulu a časové spouště Giga T Pro II přímo s tělem fotoaparátu Fuju. Kabel umožňí použití Captur Pro Modulu bez základního bezdrátového setu vysílače a přijímače Captur Remote Fuji.

Hahnel Cable Pack Nikon

390 Kč
s DPH

Set kabelů k propojení Captur Pro Modulu a časové spouště Giga T Pro II přímo s tělem zrcadlovky Nikon. Kabel umožňí použití Captur Pro Modulu bez základního bezdrátového setu vysílače a přijímače Captur Remote Nikon.

Hahnel Cable Pack Olympus

390 Kč
s DPH

Set kabelů k propojení Captur Pro Modulu a časové spouště Giga T Pro II přímo s tělem fotoaparátu Olympus/Panasonic. Kabel umožňí použití Captur Pro Modulu bez základního bezdrátového setu vysílače a přijímače Captur Remote Olympus/Panasonic.

Hahnel Cable Pack Sony

390 Kč
s DPH

Set kabelů k propojení Captur Pro Modulu a časové spouště Giga T Pro II přímo s tělem fotoaparátu Sony. Kabel umožňí použití Captur Pro Modulu bez základního bezdrátového setu vysílače a přijímače Captur Remote Sony.

Aputure TrigMaster II MXII rcr-N

799 Kč
s DPH

Aputure TrigMaster II (2,4GHz) MXIIrcr-N - přijímač (Nikon)

Výprodej
Hahnel Captur Receiver Canon

950 Kč
s DPH

Samostatný přijímač kombinovaného dálkového ovládání fotoaparátu a spouště externího blesku Hahnel Capture Remote Canon. Více přijímačů umožňuje ovládat větší počet blesků jedním vysílačem.

Hahnel Captur Receiver Nikon

950 Kč
s DPH

Samostatný přijímač kombinovaného dálkového ovládání fotoaparátu a spouště externího blesku Hahnel Capture Remote Nikon. Více přijímačů umožňuje ovládat větší počet blesků jedním vysílačem.

Hahnel Captur Receiver Olympus

950 Kč
s DPH

Samostatný přijímač kombinovaného dálkového ovládání fotoaparátu a spouště externího blesku Hahnel Capture Remote olympus/Panasonic. Více přijímačů umožňuje ovládat větší počet blesků jedním vysílačem.

Hahnel Captur Receiver Sony

950 Kč
s DPH

Samostatný přijímač kombinovaného dálkového ovládání fotoaparátu a spouště externího blesku Hahnel Capture Remote Sony. Více přijímačů umožňuje ovládat větší počet blesků jedním vysílačem.

Hahnel Captur Receiver Fuji

950 Kč
s DPH

Samostatný přijímač kombinovaného dálkového ovládání fotoaparátu a spouště externího blesku Hahnel Capture Remote Fuji. Více přijímačů umožňuje ovládat větší počet blesků jedním vysílačem.

Hahnel Combi TF NIKON

1 290 Kč
s DPH

Hahnel Combi TF - dálkový odpalovač externího blesku + dálkový bezdrátový ovladač. Combi TF spojuje dálkové ovládání fotoaparátu s dálkovým ovládáním externího blesku do jednoho kompaktního a lehkého zařízení, které pracuje na 2.4 GHz frekvenci s dosahem až 100m.n

Výprodej
1 | 2