Potřebujete poradit?

+420 543 211 477

obchod.dvf

obchod@dvf.cz

Archív Joby

Fotoaparáty Videokamery Ostatní
Řazení:
Joby GorillaPod Micro 250 Black/Grey

Již se neprodává

Porovnat

JOBY Gorillapod Micro 250 – mikrostativ vhodný pro kompaktní fotoaparáty.

Joby UltraFit Sling Strap Men

Již se neprodává

JOby UltraFit Sling Strap Men - unikátní popruh pro Vaši DSLR

Joby GorillaPod Hybrid - Grey/black

Již se neprodává

Porovnat

GorillaPod Hybrid – stativ s kompaktním fotoaparátem můžete zafixovat nejen na rovné ploše, ale také na větvi stromu, dopravní značce, zábradlí mostu, řidítkách bicyklu, kamenech.

Joby GorillaPod SLR-Zoom

Již se neprodává

Porovnat

GorillaPod SLR-Zoom – stativ je určený pro práci s CSC fotoaparáty, DSLR zrcadlovkami a pro uchycení velkých externích blesků do hmotnosti 3 Kg. Možnost uchycení a zafixování nejen na rovné ploše, ale také na větvi stromu, dopravní značce, zábradlí mostu, kamenech.

Novinka
Joby GorillaPod SLR-Zoom + Ballhead

Již se neprodává

Porovnat

GorillaPod SLR-Zoom + Ballhead – stativ je určený pro práci s CSC fotoaparáty, DSLR zrcadlovkami a pro uchycení velkých externích blesků do hmotnosti 3 Kg. Možnost uchycení a zafixování nejen na rovné ploše, ale také na větvi stromu, dopravní značce, zábradlí mostu, kamenech.

Novinka
Joby GorillaPod Focus + Ballhead X

Již se neprodává

Porovnat

GorillaPod Focus + Ballhead X – stativ je určený pro práci s stativ je určen pro práci s profesionálními DSLR zrcadlovkami, dlouhými objektivy a videokamerami do hmotnosti 5 Kg. Možnost uchycení a zafixování nejen na rovné ploše, ale také na větvi stromu, dopravní značce, zábradlí mostu, kamenech.